Léto v Zillertal Areně

Zillertal Arena nabízí pro letní období několik programů:

„Genuss Aktiv“ spočívá ve vycházkách s průvodci. Jde o tematické výlety či Nordic walking v různých úrovních obtížnosti. Program probíhá od května do října a je zdarma pro všechny návštěvníky, kteří jsou ubytovaní v členských ubytovacích zařízeních. Ostatní musí za registraci zaplatit poplatek.

„ACTIVEwelness program“ je zaměřen na rozvíjení zdraví a pohody prostřednictvím příjemných procházek a snadných zdravotních a relaxačních cvičení. Začíná v červnu a končí v září.

„Bergaktiv“ nabízí rozsáhlý horský a turistický program - od snadných lezeckých výletů (i Nordic walking) až po namáhavé trasy. Zahrnuje lanová centra, výlety na horských kolech, rafting, sjezd na kanoích či různé tematické výlety. Účast na tomto programu vyžaduje pevnou obuv a dobrou fyzickou kondici. Kola, obuv, oblečení do deště i batohy si lze půjčit v půjčovnách se sportovním vybavením v Gerlos.

Wald/Königsleiten a Krimml/Hochkrimml nabízí „Adventure program“ pro mladé i starší návštěvníky. Jedná se o procházky s průvodci, exkurze, Nordic walking, cyklistické výlety s průvodcem či dobrodružné výpravy. Pro nejmenší je přichystán pestrý program, při kterém zažijí mnoho legrace.

Kromě přichystaných programů mohou návštěvníci svůj čas trávit i jinými aktivitami. Např. v Zell am Ziller je na ploše 45 000 m2 vybudován Freizeitpark. Najdete zde venkovní bazén se sportovním bazénem, vířivé proudy, obří skluzavku, dětský bazén, dětské hřiště, hřiště na plážový volejbal, venkovní i vnitřní tenisové kurty, minigolf, bowling, fotbalové hřiště atd. V areálu se nachází restaurace s dětským koutkem a krásným výhledem na údolí Zillertal.

Kromě toho Zillertal Arena nabízí mnoho dalších aktivit, jako např. golf, paragliding, surfing, rafting apod.

©2024 Zillertal Arena Cestování.cz